Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła 25.06.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XII NIEDZIELA ZWYKŁA 25.06.2017.

 

 

 1. Dzisiaj w naszym kościele na Mszy św. o godz. 11.00 cztery siostry nowicjuszki ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek złożą pierwszą profesję zakonną. Pamiętajmy o nich szczególnie dzisiaj w swoich modlitwach.

 

 1. Dzisiaj o godz. 13:30 odbędzie się w Farze Poznańskiej specjalna edycja Verba Sacra, poświęcona założycielowi Opus Dei św. Josemarii Escriva de Balaguer. Wyboru tekstów dokonał ks. Jan O'Dogherty, dyrektor Poznańskiego Ośrodka Opus Dei, który jest również autorem komentarza. Św. Josemaria Escriva działał na rzecz powszechnego powołania do świętości i apostolstwa poprzez wykonywanie codziennej pracy. Wstęp wolny.

 

 1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego odprawiamy codziennie do piątku włącznie po Mszy św.

 

 1. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Ostatni przed wakacjami krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. W czwartek przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła Apostołów, w tym dniu będziemy zbierać podczas Mszy św. ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

 1. Ostatnie przed wakacjami spotkanie, na którym czytamy i tłumaczymy Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

 

 1. Młodzież wyjeżdżającą na spływ kajakowy wraz z rodzicami zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy św. Obecność konieczna.

 

 1. Chorych odwiedzę z Komunią św. wyjątkowo w najbliższy piątek 30 czerwca od godz. 9.00.

 

 1. Radę ekonomiczną zapraszam na spotkanie w sobotę po Mszy św.

 

 1. Zachęcam do udziału w Pieszej Poznańskiej Pielgrzymce na Jasną Górę, która wyrusza spod katedry 6 lipca. Więcej informacji można uzyskać w zakrystii oraz na plakacie w kruchcie kościoła. Jak co roku w czasie trwania Pieszej Pielgrzymki od 6 – 15 lipca będzie także pielgrzymka duchowa. Poszczególne kościoły stacyjne wywieszone są w gablocie w kruchcie kościoła.

 

 1. Polecam prasę katolicką