Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła 18.06.2017 r.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18.06.2017.

1. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na Msze św. połączone z Nieszporami o Najświętszym Sakramencie i procesją wokół kościoła codziennie, do czwartku włącznie o godz. 18.00. Dzisiaj procesja po Mszy św. o godz. 9.00. Z racji oktawy Bożego Ciała w środę Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00.

1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie po Mszy św., w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00

1. Radę Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 20.00.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

1. Rodziców dzieci zapisanych na wyjazd wakacyjny do Polanicy Zdrój zapraszam na spotkanie we wtorek po Mszy św. Obecność konieczna.

1. Spotkanie modlitewne z okazji 34 rocznicy pierwszego pobytu św. Jana Pawła II w Poznaniu odbędzie się we wtorek o godz. 21.00 pod krzyżem papieskim w Parku św. Jana Pawła II na Łęgach Dębińskich.

1. W tym tygodniu nie będzie kręgu biblijnego.

1. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00. Obecność konieczna.

1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie z Katechizmem Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30.

1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa w Suchym Lesie o godz. 19.00. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 cztery Siostry Misjonarki złożą pierwsze śluby zakonne. Pamiętajmy o nich w swoich modlitwach.