Ogłoszenia Parafialne – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 15.06.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI PAŃSKIEJ 15.06.2017.

 

  1. Dzisiaj Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze św. jak w niedziele o godz. 9.00 i 11.00. Procesja Eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam do jak najliczniejszego udziału w procesji, która jest świadectwem naszej wiary w Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Ołtarze na trasie procesji:
  • pierwszy w rejonie świetlicy
  • drugi przy figurze
  • trzeci w rejonie kościoła św. Trójcy
  • czwarty przy kościele parafialnym
  •  
  • Procesję zakończymy przy czwartym ołtarzu błogosławieństwem na cztery strony świata.

 

  1. W oktawie Bożego Ciała Msze św. w tygodniu doprawiamy wraz z Nieszporami o Najświętszym Sakramencie. Po Mszach św. procesja wokół kościoła. W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 9.00. Proszę o podjęcie poszczególnych funkcji podczas procesji.

 

  1. Nabożeństwa do Serca Jezusowego odprawiamy codziennie po Mszy św., w niedzielę Litania przed Mszą św. o godz. 9.00.