Ogłoszenia Parafialne Niedziela Zesłania Ducha Św. 4.06.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 4.06.2017.

 

 

 1. Dzisiaj Uroczystość Zesłana Ducha Świętego, kończy się liturgiczny Okres Wielkanocny. Dzisiaj także pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Do czwartku 8 czerwca włącznie w związku z fumigacją kościoła, dzięki uprzejmości naszych Sióstr Msze św. i nabożeństwa będziemy odprawiać w kaplicy domu głównego o zwykłych godzinach. Biuro parafialne będzie nieczynne.

 

 1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00.

 

 1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 17.15 w domu naszych Sióstr.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. Młodzież gimnazjalną, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00.

 

 1. Młodzież od 14 roku życia zapraszam na spływ kajakowy w dniach od 17 do 22 lipca. W tym roku będziemy spływać rzeką Brdą. Więcej szczegółów w przyszłą niedzielę. Zapisy w zakrystii.

 

 1. Już dzisiaj zapraszam na Marsz dla Życia pod hasłem: „Każdy jest ważny”, który przejdzie ulicami Poznania w niedzielę 11 czerwca. Rozpocznie się festynem rodzinnym o godz. 14.30 na Palcu Wolności.

 

 1. Bardzo dziękuje rodzinie, która na rzecz parafii złożyła ofiarę 10.000 zł.

 

 1. Polecam prasę katolicką.