Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Wielkanocna 28.05.2017 r.

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA 28.05.2017. WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Za tydzień w Uroczystość Zesłania Ducha św. kończy się czas Spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.

1. Od wczoraj do czwartku 8 czerwca w związku z fumigacją kościoła, dzięki uprzejmości naszych Sióstr Msze św. i nabożeństwa będziemy odprawiać w kaplicy domu głównego o zwykłych godzinach. Biuro parafialne będzie nieczynne.

1. Nabożeństwa majowe i czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwo majowe codziennie do środy włącznie o godz. 17.00 przy figurze.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. W tym tygodniu nie będzie czwartkowego spotkania z Katechizmem Kościoła Katolickiego.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań i kapłanów o godz. 17.30.

1. Serdecznie zapraszam na Mszę św. ubogaconą śpiewem gregoriańskim w wykonaniu naszych Sióstr w czwartek o godz. 18.00.

1. W piątek spowiedź z okazji I piątku miesiąca od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W czasie adoracji również będzie okazja do spowiedzi św.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.

1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny w dniach
    od 7 do 12 sierpnia do Polanicy Zdrój. Podczas wyjazdu planowane są wycieczki do Czech i wiele atrakcji. Koszt wyjazdu 600 zł. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca.

1.  Świętowanie Wigilii Zesłania Ducha św. w Poznańskiej Katedrze odbędzie się w sobotę 3 czerwca od godz. 20.00. Eucharystia ok. godz. 22.30. Zapraszamy.

1. Już dzisiaj zapraszam na Marsz dla Życia pod hasłem: „Każdy jest ważny”, który przejdzie ulicami Poznania w niedzielę 11 czerwca. Rozpocznie się festynem rodzinnym o godz. 14.30 na Palcu Wolności.

1. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00, a po Mszy na spotkanie formacyjne. Składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

1. Bardzo dziękuję rodzinie, która wpłaciła na konto parafii 5000 zł. Dziękuję też rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy ofiarowali jako dar ołtarza dwa komplety nowych lekcjonarzy oraz 6250 zł.