Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna 21.05.2017 r.

6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.05.2017.

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 dwanaścioro dzieci po raz pierwszy przystąpi do Komunii św. Pamiętajmy o nich i ich rodzinach w swoich modlitwach.

1. W związku z dzisiejszą I Komunią św. do piątku włącznie będziemy przeżywać biały tydzień, z tej racji w środę Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00 przy figurze.

1. Dzieci zapraszam na spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 17.15 do domu naszych Sióstr.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Spotkanie dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę religijną poprzez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

1. Młodzież zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00.

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny w dniach
    od 7 do 12 sierpnia do Polanicy Zdrój. Podczas wyjazdu planowane są wycieczki do Czech i wiele atrakcji. Koszt wyjazdu 600 zł. Zapisy i więcej informacji w zakrystii.

1.  W sobotę rozpocznie się fumigacja kościoła, czyli trucie owadów, które niszczą elementy drewniane naszego kościoła. Z tej racji od soboty 27 maja do czwartku 8 czerwca Msze św. i nabożeństwa dzięki ogromnej życzliwości naszych Sióstr będziemy odprawiać w kaplicy domu głównego i zwykłych godzinach.

1. Ruch Światło Życie zaprasza młodzież i dzieci do uczestnictwa w letnich rekolekcjach oazowych. Więcej informacji na plakacie w kruchcie kościoła.

1. Ojcowi Karmelici zapraszają na drugą Pielgrzymkę Kobiet od Maryi do Józefa pod hasłem „Bóg sam wystarczy”. Pielgrzymka wyrusza 28 maja o godz. 7.00 z sanktuarium Narodzenia NMP w Tulcach i dotrze o godz. 13.00 do sanktuarium św. Józefa na Wzgórzu św. Wojciecha w Poznaniu.