Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkanocna 14.05.2017 r.

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.05.2017.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00 przy figurze.

1. W związku z próbami przed I Komunią św. w tym tygodniu nie będzie wtorkowego kręgu biblijnego oraz czwartkowego spotkania z Katechizmem Kościoła Katolickiego.

1. W czwartek w Katedrze odbędą się święcenia diakonatu. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o klerykach przyjmujących pierwsze święcenia.

1. Środowe spotkanie Rady Ekonomicznej z Miejskim Konserwatorem Zabytków i przedstawicielami Stowarzyszenia Kulturalnego im. Wojciecha Bogusławskiego dotyczące niewpisywania do rejestru zabytków kaplicy pw. Przenajświętszej Trójcy nie przyniosło żadnego efektu. Więcej informacji w najbliższym czasie.

1. W przyszłą niedzielę 21 maja będziemy w naszej parafii przeżywali I Komunię Świętą, do której przystąpi 12 dzieci na Mszy św. o godz. 11.00. Z tej racji bardzo proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich najbliższych. Proszę także, by jeżeli to możliwe, uczestniczyć we Mszy św. o godz. 9.00.

1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny w dniach od 7 do 12 sierpnia do Polanicy Zdrój. Podczas wyjazdu planowanesą wycieczki do Czech i wiele atrakcji. Koszt wyjazdu 600 zł. Zapisy i więcej informacji w zakrystii.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zabraliśmy 2489,40 zł., a na konto parafii wpłynęło 850 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.