Ogłoszenia Parafialne 3 Niedziela Wielkanocna 30.04.2017 r.

3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 30.04.2017.

1. Dzisiaj 3 niedziela wielkanocna. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcam by w tym tygodniu każdego dnia przeczytać i rozważyć chociaż mały fragment Pisma Świętego.

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na pomoc mieszkańcom Syrii.

1. W poniedziałek rozpoczyna się maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. w niedziele Litania Loretańska przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwo codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. W środę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. jak w niedziele. Zachęcam do wywieszenia flag narodowych 2 i 3 maja.

1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej u naszych Sióstr, w czasie spotkania czytamy Katechizm Kościoła Katolickiego.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań oraz kapłanów o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W czasie adoracji także okazja do spowiedzi.

1. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 9.00

1. Dziękuję za rozłożenie Grobu Pańskiego i Ciemnicy rodzinom z Radojewa.

1. W zeszłą niedzielę na Arcybiskupie Seminarium Duchowne kleryk zebrał 1519,70 zł. Bardzo dziękuję za hojne ofiary.

1. W przyszłą niedzielę, pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne o godz. 9.00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i katechezę parafialną o godz. 11.00. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje parafialne.