Ogłoszenia Parafialne 2 Niedziela Wielkanocna 23.04.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA; MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 23.04.2017.

 

 1. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii kleryka, który razem z nami modli się o nowe powołania, głosi kazania a po Mszy św. będzie zbierał ofiary na potrzeby naszego Poznańskiego Seminarium.

 

 1. Dzisiaj także 2 Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia dzisiaj o godz. 15.00 w kościele.

 

 1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne jutro o godz. 17.15 w domu naszych Sióstr.

 

 1. Ponieważ jutro wyjeżdżam na rekolekcje dla kapelanów Pieszych Pielgrzymek, które będą trwały do czwartku przedpołudnia, w poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne, nie będzie także wtorkowego kręgu biblijnego.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej u naszych Sióstr. W czasie spotkania czytamy i wyjaśniamy Katechizm Kościoła Katolickiego.

 

 1. Młodzież gimnazjalną, licealną i studencką zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy św. w sali Misyjnej u naszych Sióstr.

 

 1. Dzieło biblijne zaprasza wszystkich swoich członków, osoby uczestniczące w kręgach biblijnych w parafiach oraz wszystkich zainteresowanych studiowaniem Pisma Świętego na spotkanie modlitewno-biblijne w niedzielę 30 kwietnia o godz. 16.00 w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku.

 

 1. Bardzo dziękuję za ofiary na Daninę Diecezjalną. Na ten cel wpłynęło 3740 zł. od 105 rodzin co stanowi ok. 20% wszystkich rodzin w parafii.

 

 1. Dziękuję Panu, który wymienił przepalone lampy w prezbiterium, ofiarując dwie nowe lampy.

 

 1. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać przed kościołem ofiary na pomoc dla mieszkańców Syrii.

 

 1. Polecam prasę katolicką.