Ogłoszenia Parafialne 2 Niedziela Wielkanocna 23.04.2017 r.

2 NIEDZIELA WIELKANOCNA; MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 23.04.2017.

1. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii kleryka, który razem z nami modli się o nowe powołania, głosi kazania a po Mszy św. będzie zbierał ofiary na potrzeby naszego Poznańskiego Seminarium.

1. Dzisiaj także 2 Niedziela Wielkanocna, Niedziela Miłosierdzia Bożego, którą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia dzisiaj o godz. 15.00 w kościele.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne jutro o godz. 17.15 w domu naszych Sióstr.

1. Ponieważ jutro wyjeżdżam na rekolekcje dla kapelanów Pieszych Pielgrzymek, które będą trwały do czwartku przedpołudnia, w poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne, nie będzie także wtorkowego kręgu biblijnego.

1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej u naszych Sióstr. W czasie spotkania czytamy i wyjaśniamy Katechizm Kościoła Katolickiego.

1. Młodzież gimnazjalną, licealną i studencką zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy św. w sali Misyjnej u naszych Sióstr.

1. Dzieło biblijne zaprasza wszystkich swoich członków, osoby uczestniczące w kręgach biblijnych w parafiach oraz wszystkich zainteresowanych studiowaniem Pisma Świętego na spotkanie modlitewno-biblijne w niedzielę 30 kwietnia o godz. 16.00 w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku.

1. Bardzo dziękuję za ofiary na Daninę Diecezjalną. Na ten cel wpłynęło 3740 zł. od 105 rodzin co stanowi ok. 20% wszystkich rodzin w parafii.

1. Dziękuję Panu, który wymienił przepalone lampy w prezbiterium, ofiarując dwie nowe lampy.

1. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać przed kościołem ofiary na pomoc dla mieszkańców Syrii.