Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu 2.04.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

V NIEDZIELA wielkiego postu 2.04.2017.

 

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00, a dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na katechezę parafialną, po Mszy św. o godz. 11.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Zapraszam na Gorzkie Żale dziś o godz. 15.00.

 

 1. Dzieci przedszkolne i ze Szkoły Podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 17.15 w domu naszych sióstr.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św.

 

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Serdecznie zapraszam na adorację i modlitwy w intencji powołań oraz za kapłanów w czwartek o godz. 17.30

 

 1. W tym tygodniu także I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od 17.00 do Mszy św. Z racji Drogi Krzyżowej ulicami parafii nie będzie piątkowej adoracji po Mszy św.

 

 1. Droga Krzyżowa ulicami parafii będzie w piątek po Mszy św.. Serdecznie zapraszam. Proszę zabrać ze sobą latarki.

 

 1. Chorych z Komunią św. odwiedzę w piątek od godz. 9.00.

 

 1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. przystąpią po raz pierwszy do spowiedzi św. w przyszłą sobotę o godz. 10.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Procesja z palmami i święcenie palm podczas każdej Mszy św.

 

 1. Wszystkich Parafian bardzo serdecznie zapraszam na inscenizację przygotowaną przez naszą młodzież pt. „Wieczerza z Jezusem”, która zostanie wystawiona w przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w naszym kościele.

 

 1. W przedsionku kościoła można nabyć paschaliki przygotowane przez Caritas w cenie
  7 złotych. Ofiary ze sprzedaży tych świec przeznaczone są na pomoc najuboższym.

 

 1. W okresie Wielkiego Postu składamy także Daninę Diecezjalną na potrzeby naszej Archidiecezji. Koperty na Daninę można wziąć w przedsionku kościoła. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary złożone już na ten cel.

 

 1. Polecam prasę katolicką.