Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu 26.03.2017 r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26.03.2017.

1. Jubileuszowa Msza św. z okazji 25-lecia sakry ks. Arcybiskupa Metropolity Stanisława Gądeckiego dzisiaj o godz. 13.00 w poznańskiej katedrze. Uroczystości będą także transmitowane przez TV Polonia.

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału.

1. Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. serdecznie zapraszam.

1. W kruchcie kościoła można nabyć, jak co roku przed Wielkanocną, paschaliki w cenie 7 zł. Dochód ze sprzedaży tych świec przeznaczony jest na pomoc najuboższym.

1. W kruchcie kościoła wyłożone są koperty na daninę diecezjalną. Dziękuję za już złożone ofiary na ten cel.

1. Parafia w Suchym Lesie organizuje pielgrzymkę „ze świętymi do Maryi i Jezusa” w dniach 28 – 30.04.2017. Więcej informacji na plakacie w kruchcie.

1. Spotkania rekolekcyjne „Któż jak Bóg” z Lechem Dokowiczem odbędą się w parafii Najświętszego Zbawiciela na ul. Fredry w dniach 2-4.04.2017. Więcej informacji na plakacie w kruchcie.