Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2017 r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 19.03.2017.

1. Dziś rozpoczynamy parafialne rekolekcje wielkopostne, które głosi ks. Dawid Kawała ojciec duchowny naszego seminarium. Nauki rekolekcyjne codziennie do środy włącznie na Mszy św. o godz. 18.00, z tej racji w środę Msza św. o godz. 18.00. Rekolekcje to czas odnowienia relacji i przyjaźni z Panem Jezusem, dlatego serdecznie zapraszam także na adoracje Najświętszego Sakramentu codziennie do środy włącznie o godz. 17.00.

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 15.00. Serdecznie zapraszam i zachęcam do udziału.

1. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa, patrona mężczyzn, wszystkich panów w sposób szczególny zapraszam na Mszę św.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam wraz z siostrami na spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 17.15. w domu naszych sióstr.

1. Z powodu rekolekcji biuro parafialne w poniedziałek nie będzie czynne, nie będzie także wtorkowego kręgu biblijnego.

1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św. serdecznie zapraszam.

1. Młodzież gimnazjalną, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na Mszę św., drogę krzyżową i spotkanie w piątek o godz. 18.00. Na spotkaniu będziemy oglądali film „Pasja”.

1. W sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia. Zachęcam do włączenia się w Duchową Adopcje Dziecka Poczętego. Uroczyste złożenie przyrzeczenia przez osoby podejmujące Adopcję na Mszy św. o godz. 8.00.

1. W zeszłą niedzielę na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy 817,50 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. W kruchcie kościoła wyłożone są koperty na daninę diecezjalną. Dziękuję za już złożone ofiary na ten cel.