Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2017 r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12.03.2017.

1. Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem zbiórka ofiar na dzieło „Ad gentes” czyli pomocy misjonarzom. Polecam tą składkę ofiarności parafian.

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 15.00 bardzo serdecznie zapraszam.

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy wielkopostne rekolekcje parafialne, które będą trwały do środy włącznie. Wygłosi je ks. Dawid Kawała ojciec duchowny naszego Seminarium. Msze św. z nauką rekolekcyjną codziennie o godz. 18.00. Rekolekcje to czas spotkania z Panem Bogiem, okazja do dłuższej modlitwy i odnowy relacji z Jezusem dlatego serdecznie zapraszam na adoracje Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do środy włącznie od godz. 17.00.

1. W tym tygodniu nie będzie spotkania biblijnego dla dzieci.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Spotkanie, podczas którego czytamy i wyjaśniamy Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św., Drogę Krzyżową oraz spotkanie w piątek o godz. 18.00. Obecność konieczna.

1. W zeszłą niedzielę na rzecz parafii zebraliśmy 2688,80 zł., a na konto parafii wpłynęło 500 zł. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. W kruchcie kościoła wyłożone są koperty na daninę diecezjalną.

1. Są jeszcze grafiki naszego kościoła. Można je nabyć w kruchcie kościoła za minimum 30 zł. jako cegiełkę na inwestycje parafialne.