Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu 5.03.2017 r.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 5.03.2017.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszam na Gorzkie Żale o godz. 15.00. Kazania pasyjne w tym roku głosić będzie kleryk Łukasz Krawczyk z VI roku, który odbywa praktykę w parafii Miłosierdzia Bożego w Poznaniu. Dziś także pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00, a dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na katechezę po Mszy św. o godz. 11.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej

1. Spotkanie, podczas którego czytamy i wyjaśniamy Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej

1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św.

1. Przypominam, że ministranci mają zbiórki w każdą sobotę o godz. 9.00. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 9.30 w kościele.

1. Młodzież zapraszam na Mszę św. i spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 18.00.

1. Młodzież gimnazjalną, licealną i studentów, którzy chcieliby się włączyć w przygotowanie tegorocznego przedstawienia wielkopostnego zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 14.30 w sali misyjnej.

1. W kruchcie kościoła wyłożone są koperty na daninę diecezjalną.

1. W kruchcie kościoła można nabyć kopię obrazu naszej świątyni namalowanego przez Marka Maksymowicz. Obraz ten został zlicytowany podczas balu parafialnego i sprzedany za 3000 zł, które zasiliły konto naszej parafii. Cena kopi przynajmniej 30 zł. Dochód przeznaczony jest na inwestycje parafialne.

1. W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać ofiary na dzieło pomocy misjonarzom „Ad Gentes”.