Ogłoszenia Parafialne VIII Niedziela Zwykła 26.02.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.02.2017.

 

 

 1. Dzieci z przedszkola i szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 17.15 w domu naszych Sióstr.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. W środę rozpoczynamy Wielki Post, w czasie Mszy św. obrzęd posypania głów popiołem. W środę popielcową będą dwie Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. W tym dniu, tych którzy ukończyli 18 rok życia, do 60 roku życia obowiązuje post ścisły, od którego nie ma dyspensy, pozostałe osoby obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. Po Mszach św. będzie zbiórka ofiar na Caritas Archidiecezjalną.

 

 1. Osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie, w czasie którego czytamy i wyjaśniamy Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej.

 

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, zapraszam na adorację w intencji powołań, za powołanych oraz w intencji kapłanów o godz. 17.30.

 

 1. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do Mszy św. Po Mszy św. Droga Krzyżowa po której będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00. W czasie adoracji również okazja do spowiedzi.

 

 1. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 9.00.

 

 1. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00.

 

 1. Scholę parafialną i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w uświetnienie Triduum Paschalnego przez śpiew zapraszam razem z siostrą Karoliną na próbę w piątek o godz. 20.30 w domu naszych Sióstr.

 

 1. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 9.30 w kościele.

 

 1. Młodzież z gimnazjum, liceum i studentów zapraszam do wspólnego przygotowania przedstawienia Męki Pańskiej. Pierwsze spotkanie w sobotę o godz. 13.30 w sali misyjnej u naszych Sióstr

 

 1. Już dzisiaj zapraszam na wielkopostne rekolekcje parafialne, które będą od III niedzieli wielkiego postu do środy włącznie czyli od 19 – 22 marca. Nauki rekolekcyjne będzie głosił ks. Dawid Kawała, Ojciec Duchowny naszego Seminarium.

 

 1. Polecam prasę katolicką.