Ogłoszenia Parafialne VII Niedziela Zwykła 19.02.2017 r.

VII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.02.2017.

1. Od jutra przyjmuję intencje mszalne na drugie półrocze.

1. Msza św. podczas, której nasze Siostry będą śpiewały Chorał Gregoriański, będzie we wtorek. Serdecznie zapraszam.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej

1. Spotkanie, podczas którego czytamy i wyjaśniamy „Katechizm Kościoła Katolickiego” w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

1. Młodzież gimnazjalną, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na Mszę św. oraz spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz. 18.00.

1. Przypominam, że zbiórki dla ministrantów odbywają się w każdą sobotę o godz. 9.00. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 9.30 w kościele

1. Zapraszam na I Parafialny Bal Karnawałowy, który odbędzie się w przyszłą sobotę 25 lutego w pałacu w Biedrusku są jeszcze wolne miejsca. Początek o godz. 19.30. Koszt uczestnictwa 160 zł od osoby. Zapisy w zakrystii.