Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Zwykła 12.02.2017 r.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 12.02.2017.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 17.15 w domu naszych Sióstr.

1. Radę Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 20.30.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej

1. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszam na Mszę św. połączoną z poświęceniem świec i odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych w piątek o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie formacyjne dla rodziców. Obecność konieczna.

1. W zeszłą niedzielę na potrzeby parafii zebraliśmy 1650 zł, a na konto parafialne  przez ostatnie trzy tygodnie wpłynęło 2100 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

1. Zapraszam na I Parafialny Bal Karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 25 lutego w pałacu w Biedrusku. Koszt uczestnictwa 160 zł od osoby. Zapisy w zakrystii.

1. Męska wspólnota „Lew Judy” zaprasza wszystkich Panów na comiesięczną Mszę św. w intencji mężczyzn. Tematem kazania, w ramach cyklu „Siedem antygrzechów głównych”, będzie „Temperantia, czyli antynieumiarkowanie”. Po Mszy św. spotkanie i rozmowa z Panią Magdaleną Urbanowicz – trenerem rozwoju osobistego. Eucharystia zostanie odprawiona w piątek 17 lutego o godz. 19.15 w kaplicy w Centrum Duszpasterskim Parafii p.w. Św. Rocha w Poznaniu.