Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Zwykła 29.01.2017 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2017.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. W czwartek 2 lutego obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane także Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Podczas Mszy św. będzie poświęcenie świec. W tym dniu przypada także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Zachęcam wszystkich do modlitwy w intencji Zakonników i Sióstr Zakonnych, a szczególnie w intencji naszych Sióstr, oraz o nowe powołania do życia zakonnego. Po Mszy św. będzie zbiórka ofiar do puszek na klasztory klauzurowe.

 

 1. Poświęcenie świec i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci przygotowujące się do I Komunii św. ze względu na ferie zostało przełożone na trzeci piątek lutego.

 

 1. W tym tygodniu I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań, za powołanych oraz za kapłanów o godz. 17.30. Na adorację i Mszę św. zapraszam szczególnie ministrantów wraz z rodzicami.

 

 1. W piątek przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00 do Mszy św. oraz podczas adoracji. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Serca Jezusowego i adoracja do godz. 20.00. Serdecznie zapraszam.

 

 1. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 9.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę o godz. 9.00 i spotkanie formacyjne. Z powodu ferii nie będzie katechezy dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

 1. Odwiedziny duszpasterskie:
 • Niedziela 29 stycznia od godz. 14.00 – ul. Radojewo od Biedruska
 • Poniedziałek 30 stycznia od godz. 16.00 – ul. Piołunowa od końca
 • Wtorek od 31 stycznia od godz. 16.00 – Łysy Młyn, ul. Gołębia i Poznańska

W poniedziałek i we wtorek między 17.45 a 18.45 będzie przerwa w kolędzie ze względu na Mszę św.