Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Zwykła 15.01.2017 r.

II NIEDZIELA ZWYKŁA 15.01.2017.

1. W środę rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pamiętajmy o tej intencji w naszych modlitwach prosząc tak jak Pan Jezus, abyśmy wszyscy stanowili jedno.

1. We wtorek po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszam.

1. Każda parafia w diecezji ma wyznaczony dzień całodziennej adoracji. W naszej parafii jest to 22 stycznia, który w tym roku przypada w niedzielę. Serdecznie zapraszam w tym dniu na spotkanie z Panem Jezusem podczas adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 12.00 do 20.00.

1. Męska wspólnota „Lew Judy” zaprasza wszystkich Panów na comiesięczną Mszę św. w intencji mężczyzn, którą odprawi o. Dariusz Michalski SJ. Tematem kazania, w ramach cyklu „Siedem antygrzechów głównych”, będzie „Łagodność, czyli antygniew”. Po Mszy św. spotkanie i rozmowa z Panem Adamem Maniurą, świeckim katechetą, blogerem i fotografem. Eucharystia zostanie odprawiona w piątek 20 stycznia o godz. 19.15 w kaplicy w Centrum Duszpasterskim Parafii p.w. Św. Rocha w Poznaniu (ul. Św. Rocha 10).

1. W przyszłą niedzielę po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na Radio Emaus.

1. Odwiedziny duszpasterskie:

• poniedziałek 16 stycznia od godz. 16.00 ul. Morasko od 27 do końca numery nieparzyste
    • wtorek 17 stycznia od godz. 16.00 ul. Sióstr Misjonarek 1 i bloki 2-6
    • środa 18 stycznia od godz. 16.00 ul. Meteorytowa 1, Poligonowa, Okolewo od początku, Glinienko od początku
    • czwartek 19 stycznia od godz. 16.00 ul. Drogocin, Knyszyn, Glinno
    • piątek 20 stycznia od godz. 16.00 ul. Lewandowskiego od początku, ul. Celichowskich
    • sobota 21 stycznia od godz. 14.00 ul. Janowo od początku, ul. Łysy Młyn od końca
    • niedziela 22 stycznia od godz. 14.00 ul. Jaśkowiaka od początku bez numery 85 i 87
    • poniedziałek 23 stycznia od godz. 16.00 ul. Jaśkowiaka 85 i 87, Arnikowa 3 – 7

Każdego dnia poza środą i niedzielą od 17.45 – 18.45 będzie przerwa w kolędzie; w tym czasie będzie Msza św.

1. Cały plan kolędy na ten rok umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii www.parafiamorasko.pl na facebook’u www.facebook.com/parafiamorasko oraz w gablocie w kruchcie kościoła.