Ogłoszenia Parafialne Nowy Rok 1.01.2017 r.

uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, nowy rok 1.01.2016.

1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i I Niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. Próba jasełek w czwartek 5 stycznia o godz. 16.30 w kościele. Obecność występujących konieczna.

1. W piątek 6 stycznia obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego zwaną tradycyjnie Świętem Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę o 9.00 i 11.00. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy do oznaczenia naszych drzwi. Składka w tym dniu przeznaczona jest na fundusz misyjny, polecam ją ofiarności Parafian. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

1. Jasełka przygotowane przez rodziców i dzieci naszej parafii zostaną wystawione w piątek
    6 stycznia o godz. 17.30 w kościele. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

1. Ministrantów wraz z rodzicami i rodzeństwem zapraszam na spotkanie opłatkowe w sobotę 7 stycznia o godz. 15.30 w sali misyjnej.

1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie opłatkowe w niedzielę 8 stycznia
    o godz. 15.00 w sali misyjnej.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i katechezę parafialną w przyszłą niedzielę o godz. 11.00.

1. Serdecznie zapraszam na pierwszy parafialny bal karnawałowy, który odbędzie się w sobotę 25 lutego w pałacu w Biedrusku. Koszt 160 zł od osoby. Zapisy w zakrystii z wpłatą 50 zł od osoby.

1. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.

1. Odwiedziny duszpasterskie:

• poniedziałek 2 stycznia od godz. 16.00 ul. Nad Różanym Potokiem 2 – 49 bez numerów 24, 26, 28.
    • wtorek 3 stycznia od godz. 16.00 ul. Nad Różanym Potokiem 28 od początku i 26 od końca
    • środa 4 stycznia od godz. 16.00 ul. Nad Różanym Potokiem 24 – 24 L
    • czwartek 5 stycznia od godz. 16.00 ul. Nad Różanym Potokiem 24 M – 24 U i ul. Inspektowa
    • piątek 6 stycznia ul. Sióstr Misjonarek 10
    • poniedziałek 9 stycznia od godz. 16.00 ul. Szklarniowa 1 – 10

Każdego dnia poza środą i niedzielą od 17.45 – 18.45 będzie przerwa w kolędzie; w tym czasie będzie Msza św.

1. Cały plan kolędy na ten rok umieszczony jest na stronie internetowej naszej parafii www.parafiamorasko.pl  na facebook’u www.facebook.com/parafiamorasko oraz w gablocie w kruchcie kościoła.