Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu 18.12.2016 r.

IV NIEDZIELA ADWENTU 18.12.2016 r.

1. Spowiedź adwentowa z udziałem kapłanów spoza parafii w czwartek 22 grudnia po Mszy św. od godz. 18.45 do 20.30. Zachęcam do dobrego przygotowania się do sakramentu pokuty.

1. Roraty odprawiamy do piątku włącznie o godz. 18.00 oprócz środy. Zapraszam wszystkie dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii św., oraz wszystkich dorosłych.

1. Dzieci zapraszam na ostatnią w tym adwencie naukę śpiewu piosenek religijnych w poniedziałek przed roratami o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu nie będzie kręgu biblijnego i spotkania za Katechizmem Kościoła Katolickiego.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. w czwartek od godz. 9.00.

1. W sobotę 24 grudnia, Msza św. wyjątkowo o godz. 8.00.

1. Pasterka o godz. 24.00, serdecznie zapraszam wszystkich Parafian.

1. Msze św. w I i II święto Bożego Narodzenia jak w niedziele o godz. 9.00 i 11.00.

1. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas, z których dochód jak co roku przeznaczony jest na pomoc najuboższym dzieciom. Cena małej świecy to 6 zł, a dużej 13 zł. Można także za dobrowolną ofiarę nabyć opłatki wigilijne.

1. Odwiedziny duszpasterskie czyli kolędę rozpocznę 28 grudnia. W tym roku na początku odwiedzę parafian ul. Morasko od torów kolejowych. Szczegółowy plan kolędy podam w Boże Narodzenie. Będzie także dostępny na stronie internetowej naszej parafii.

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie „tytek charytatywnych” do soboty zebraliśmy ich 55. Serdeczne „Bóg zapłać”

1. Już dzisiaj serdecznie zapraszam na parafialny bal karnawałowy, który odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału 25 lutego 2017 roku w pałacu w Biedrusku. Cena uczestnictwa 160 zł. od osoby. Zapisy wraz z wpłatą 50 zł od osoby w zakrystii.