Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu 11.12.2016 r.

III NIEDZIELA ADWENTU 11.12.2015 r.

1. Roraty odprawiamy codziennie oprócz środy, soboty i niedzieli o godz. 18.00. Szczególnie zapraszam na te Msze św. ku czci Matki Bożej wszystkie dzieci, a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Na roraty, które są dobrym przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia, zapraszam bardzo serdecznie także wszystkich parafian.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na wspólną naukę śpiewu piosenek religijnych w poniedziałek o 17.30 w kościele.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek. Serdecznie wszystkich parafian zapraszam.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. W tym tygodniu nie będzie czwartkowego spotkania z Katechizmem Kościoła Katolickiego.

1. Młodzież z II i III klasy gimnazjum przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00. Proszę przyjść z dziećmi, ponieważ po spotkaniu będzie możliwość zamówienia alb pierwszokomunijnych.

1. Młodzież zapraszam na spotkanie Bożonarodzeniowe w piątek o godz. 20.00 w Sali misyjnej.

1. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas, z których dochód jak co roku przeznaczony jest na pomoc najuboższym. Cena małej świecy to 6 zł, a dużej 13 zł. Można także za dobrowolną ofiarę nabyć opłatki wigilijne.

1. Jako parafia chcemy włączyć się w akcję „Tytka miłosierdzia” organizowaną przez Caritas naszej Archidiecezji. W kruchcie kościoła można wziąć papierowe torby, do których należy włożyć trwałe artykuły żywnościowe oraz środki czystości, które zostaną przekazane najuboższym. Napełnione tytki należy przynieść do kościoła do dnia 18 grudnia, zostaną wówczas przekazane do punktu Caritas. Zachęcam do włączenia się w tą akcję.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2515,20 zł, na pomoc Kościołowi na wschodzie 577,00 zł, a na konto parafialne wpłynęło 1150 zł. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

1. Koncert kolęd i najpiękniejszych melodii Bożonarodzeniowych w wykonaniu uczniów klasy wokalnej mgr. Pawła Wojtasiewicza odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam.