Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Adwentu 27.11.2016 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I NIEDZIELA ADWENTU 27.11.2016 r.

 

 1. Dzisiaj w I niedzielę Adwentu rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Idźcie i głoście”.

 

 1. Kolejna prezentacja z cyklu „Verba Sacra” poświęcona Romanowi Brandstaetterowi dzisiaj o godz. 13.30 w Poznańskiej Farze.

 

 1. Roraty będziemy odprawiali codziennie oprócz środy, soboty i niedzieli o godz. 18.00. Szczególnie zapraszam na te Msze św. ku czci Matki Bożej wszystkie dzieci, a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Na roraty, które są dobrym przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia, zapraszam bardzo serdecznie także wszystkich parafian. Dzieci proszę o przyniesienie lampionów.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek. Serdecznie wszystkich parafian zapraszam.

 

 1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. Spotkanie z Katechizmem Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30. w sali misyjnej.

 

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca, adoracja od godz. 17.30 wraz z modlitwami w intencji kapłanów i o nowe powołania.

 

 1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00, o 18.00 Msza św., po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Serca Jezusowego i adoracja do godz. 20.00. Podczas adoracji również okazja do spowiedzi św.

 

 1. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 9.00.

 

 1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej wraz z rodzicami zapraszam do wspólnego przygotowania tegorocznych Jasełek. Pierwsze spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 15.30 w sali misyjnej.  

 

 1. Od przyszłej niedzieli będzie można nabywać opłatki wigilijne i świece Caritas.

 

 1. W przyszłą niedzielę przypada I niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy o godz. 9.00, a dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na katechezę parafialną po Mszy o godz. 11.00. Składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne, a przed kościołem zbiórka ofiar na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

 

 1. Polecam „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnik Katolicki”.