Ogłoszenia Parafialne XXXIII Niedziela Zwykła 13.11.2016 r.

XXXIII niedziela zwykła 13 LISTOPADA 2016 R.

1. Dziś przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, po Mszy św. przed kościołem będziemy zbierać ofiary na pomoc kościołowi w Iraku.

1. Nowennę przed Jubileuszowym aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, którego dokonamy w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata w przyszłą niedzielę odmawiamy codziennie po Mszy św. w połączeniu z dziesiątką Różańca w intencji zmarłych z wymienianek.

1. Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać nauczanie Kościoła poprzez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego w czwartek o 19.30 w sali misyjnej.

1. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne w piątek o godz. 18.00.

1.  Młodzież gimnazjalną, ze szkół średnich oraz studentów zapraszam na spotkanie wyjątkowo w piątek o godz. 20.00 w sali misyjnej.

1.  W zeszłą niedzielę na Arcybiskupie Seminarium Duchowne kleryk Jakub zebrał 1474 zł, a na potrzeby parafii zebraliśmy 2450,40 zł, na konto parafii wpłynęło 400 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Polecam „Gościa Niedzielnego” i „Przewodnik Katolicki”.