Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła 6.11.2016 r.

XXXII Niedziela Zwykła 6 LISTOPADA 2016 R.

1. Dziś w naszej wspólnocie gościmy kleryka z Arcybiskupiego Seminarium Duchownego. Razem z nami się modli, głosi słowo, a po Mszy św. zbierze ofiary na utrzymanie Seminarium.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca: Spotkanie dla członków Żywego Różańca po Mszy św.
    o godz. 9.00, katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. po Mszy
    o godz. 11.00. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne

1. Nabożeństwo za zmarłych na naszym starym cmentarzu parafialnym w Chojnicy na poligonie dzisiaj o godz. 15.00. Dzięki życzliwości wojska można wjechać na poligon samochodem.

1. Różaniec za zmarłych podanych w wymieniankach w poniedziałek, wtorek oraz czwartek po Mszy św.

1. Dzieci z przedszkola oraz szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.15 do klasztoru naszych Sióstr.

1. Radę Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 20.00.

1. Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej. Serdecznie zapraszam.

1. Spotkanie dla osób chcących lepiej poznać nauczanie Kościoła poprzez studiowanie Katechizmu Kościoła Katolickiego w czwartek o 19.30 w sali misyjnej.

1. W piątek 11 listopada przeżywać będziemy Święto Niepodległości. Zachęcam do udekorowania w tym dniu naszych domów flagami narodowymi oraz zapraszam na wieczorną Mszę św. którą odprawimy w intencji Ojczyzny.

1. Młodzież gimnazjalną, licealną oraz studentów zapraszam na noc filmową, którą rozpocznie wspólne oglądanie Meczu Reprezentacji Polski, w piątek po wieczornej Mszy św.

1.  W piątek rozpoczniemy nowennę przed Jubileuszowym aktem przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, którego dokonamy w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata w niedzielę 20 listopada.

1.  W sobotę podczas Mszy św. dokonamy uroczystego aktu zamknięcia Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.