Ogłoszenia Parafialne XXVIII Niedziela Zwykła 9.10.2016 r.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 09.10.2016.

1. Dzisiaj Dzień Papieski, przed kościołem zbieramy ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia, który pomaga zdolnej ale ubogiej młodzieży zdobyć wykształcenie.

1. Różaniec odmawiamy codziennie po Mszy św. W środę różaniec o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie różaniec codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam wraz z siostrą Andżeliką i siostra Igą na spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 17.15 w domu naszych Sióstr.

1. Osoby pragnące lepiej poznać Pismo Święte zapraszam na krąg biblijny we wtorek po Mszy św. do sali misyjnej.

1. Osoby, które pragną poznać Katechizm Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej.

1. Młodzież z gimnazjum i szkół średnich zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. W przyszła sobotę 15 października jak co roku przed Uroczystością Wszystkich Świętych będziemy porządkować nasz stary cmentarz parafialny na poligonie. Zapraszam do włączenia się w tą akcję. W zakrystii można odebrać zezwolenia na wjazd samochodem na poligon.

1. W kruchcie zostały wyłożone foledry dotyczący kursów formacji biblijnej organizowanych przez „Dzieło Biblijne”.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2260,30 zł, a na konto parafialne wpłynęło 200 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”