Ogłoszenia Parafialne XXVII Niedziela Zwykła 2.10.2016 r.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 02.10.2016.

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. z III klasy szkoły podstawowej zapraszam na katechezę po Mszy św. o godz. 11.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. Różaniec odmawiamy codziennie po Mszy św. W środę różaniec o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie różaniec codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam wraz z siostrą Andżeliką i siostra Igą na spotkanie biblijne w poniedziałek o godz. 17.00 w domu naszych Sióstr.

1. Osoby pragnące lepiej poznać Pismo Święte zapraszam na krąg biblijny we wtorek po Mszy św. do sali misyjnej.

1. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji nowych powołań do służby w Kościele oraz w intencji kapłanów o godz. 17.30.

1. Osoby, które pragną poznać Katechizm Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej.

1. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00. W czasie adoracji również okazja do spowiedzi.

1. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 9.00.

1. Ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

1. Siostry Misjonarki zapraszają na noc czuwania w intencji Polonii w Częstochowie w dnaich 21/22 października. Jest miejsce dla 4 – 6 osób. Cena 55 zł. Zapisy w zakrystii.

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali Dzień Papieski, z tej racji przed kościołem będziemy zbierali ofiary na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”