Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2016 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XxVi NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2016.

 

 

 1. Radę Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 20.00.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Osoby pragnące lepiej poznać Pismo Święte zapraszam na krąg biblijny we wtorek po Mszy św. do sali misyjnej.

 

 1. Młodzież z 2 i 3 klasy gimnazjum, która przygotowuje się do bierzmowania zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św. Jednocześnie informuję, że młodzież z 1 klasy gimnazjum rozpocznie przygotowanie do bierzmowania w przyszłym roku szkolnym.

 

 1. Osoby, które pragną poznać Katechizm Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej.

 

 1. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Różaniec codziennie po Mszy św. W środę różaniec o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie Różaniec codziennie o godz. 17.00 pod figurą Matki Bożej.

 

 1. Ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

 

 1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

 

 1. W przyszłą niedzielę 2 października o g. 17.00 w bazylice archikatedralnej w Poznaniu odbędzie się modlitwa za uchodźców, którzy umarli w drodze do Europy. Przewodniczyć jej będzie Metropolita Poznański ks. Abp Stanisław Gądecki.

 

 1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam wraz z Siostrą Andżeliką i Siostra Igą na spotkanie w przyszły poniedziałek 3 października o godz. 17.00 w Domu naszych Sióstr.

 

 1. Caritas Archidiecezji organizuje szkolenie z zakresu opieki nad osobami niepełnosprawnymi i niesamodzielnymi. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

 

 1. Musical „Jesus Christ Superstar” zostanie wystawiony 5 i 6 listopada przez Teatr Muzyczny z Poznania, w Hali Widowiskowo – Sportowej Arena.

 

 1. W zeszłą niedzielę na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech zabraliśmy 719,40 zł, „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Bardzo dziękuję jednej z pań za złożenie na remont zegara i remont dachu 50000 zł, serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”