Ogłoszenia Parafialne XXVI Niedziela Zwykła 25.09.2016 r.

XxVi NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2016.

1. Radę Ekonomiczną zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 20.00.

1. Osoby pragnące lepiej poznać Pismo Święte zapraszam na krąg biblijny we wtorek po Mszy św. do sali misyjnej.

1. Młodzież z 2 i 3 klasy gimnazjum, która przygotowuje się do bierzmowania zapraszam na spotkanie w czwartek po Mszy św. Jednocześnie informuję, że młodzież z 1 klasy gimnazjum rozpocznie przygotowanie do bierzmowania w przyszłym roku szkolnym.

1. Osoby, które pragną poznać Katechizm Kościoła Katolickiego zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej.

1. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik. Różaniec codziennie po Mszy św. W środę różaniec o godz. 18.00, a w niedzielę przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie Różaniec codziennie o godz. 17.00 pod figurą Matki Bożej.

1. Ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

1. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę o godz. 9.00.

1. W przyszłą niedzielę 2 października o g. 17.00 w bazylice archikatedralnej w Poznaniu odbędzie się modlitwa za uchodźców, którzy umarli w drodze do Europy. Przewodniczyć jej będzie Metropolita Poznański ks. Abp Stanisław Gądecki.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam wraz z Siostrą Andżeliką i Siostra Igą na spotkanie w przyszły poniedziałek 3 października o godz. 17.00 w Domu naszych Sióstr.

1. Caritas Archidiecezji organizuje szkolenie z zakresu opieki nad osobami niepełnosprawnymi i niesamodzielnymi. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

1. Musical „Jesus Christ Superstar” zostanie wystawiony 5 i 6 listopada przez Teatr Muzyczny z Poznania, w Hali Widowiskowo – Sportowej Arena.

1. W zeszłą niedzielę na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech zabraliśmy 719,40 zł, „Bóg zapłać” za złożone ofiary. Bardzo dziękuję jednej z pań za złożenie na remont zegara i remont dachu 50000 zł, serdeczne „Bóg zapłać”.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”