Ogłoszenia Parafialne XXV Niedziela Zwykła 18.09.2016 r.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18.09.2016.

1. Dzisiaj światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Przed kościołem zbiórka funduszy na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech.

1. Dzisiaj Ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki obchodzi imieniny. Pamiętajmy o naszym Pasterzu w modlitwie wypraszając obfitych darów Ducha Św. potrzebnych do prowadzenia Kościoła w Polsce.

1. Harcerze z drużyny z Moraska rozpoczęli już rok pracy. Po Mszy św. przed kościołem będą osobom zainteresowanym udzielali informacji dotyczących ich działalności.

1. Osoby chcące lepiej poznać Pismo Święte zapraszam na Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

1. Osoby, które chciałyby lepiej poznać nauczanie Kościoła zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej

1. Rodziców dzieci z klasy III szkoły podstawowej, które w maju przyszłego roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00.

1. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami i wszystkich ministrantów zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 9.00 w kościele.

1. Dzieci, które były na wyjeździe w Dusznikach zapraszam wraz z rodzicami na spotkanie powyjazdowe w przyszłą sobotę o godz. 15.30 w sali misyjnej.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.