Ogłoszenia Parafialne XXIII Niedziela Zwykła 4.09.2016 r


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 04.09.2016.

 

  1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00.

 

  1. Dziś odbędzie się I Rodzinny Festyn Parafialny w godz. 0d 12.00 d0 17.00. Przygotowanych jest wiele atrakcji m.in. koncerty o godz. 12.15 i 13.00, pokaz tańców o godz. 14.30, zawody sportowe dla dzieci i dorosłych, turniej siatkówki, dmuchane zjeżdżalnie oraz loteria fantowa, w której każdy los wygrywa, a główną nagrodą jest rower. Losowanie głównych nagród od godz. 16.30. Cały dochód z festynu jest przeznaczony na remont dachu kościoła.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2016/2017, Wydawnictwo św. Wojciech zaprasza  na Szkolny Kiermasz Książki, który odbędzie się w dniach 5-9 września 2016, w godz. 10.00-18.00, w siedzibie spółki Święty Wojciech Dom Medialny w Poznaniu, przy ul. Chartowo 5. Wszyscy odwiedzający kiermasz będą mogli zaopatrzyć się w podręczniki do religii w najniższych cenach!

 

  1. Młodzież z gimnazjum, szkół średnich oraz studentów zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

 

  1. Ministrantów i chłopców, od III klasy szkoły podstawowej, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00 do kościoła.

 

  1. W przyszłą sobotę będziemy przeżywali kongregację dekanalną, podczas której kapłani z naszego dekanatu odprawią Mszę św. o godz. 11.00 modląc się za wszystkich wiernych. Serdecznie na tą Mszę św. zapraszam.

 

  1. W przyszłą niedzielę odbędzie się piesza pielgrzymka do Soboty. Pątnicy gromadzą się przed kościołem o godz. 8.00. Zachęcam do udziału w tej pielgrzymce.

 

  1. W ostatnich dwóch tygodniach na konto parafii wpłynęło na remont dachu 700 zł. „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 

  1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.