Ogłoszenia Parafialne XXII Niedziela Zwykła 28.08.2016 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.08.2016.

 

  1. Jutro w poniedziałek 29 sierpnia przypada wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela czyli nasz Odpust Parafialny. Uroczysta Suma Odpustowa, której przewodniczyć będzie i kazanie wygłosi ks. dr Sebastian Kujawa, o godz. 19.00. Serdecznie wszystkich Parafian zapraszam, do wspólnego liturgicznego świętowania.

 

  1. Z racji odpustu w tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne wyjątkowo we wtorek po Mszy św.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. W czwartek 1 września tradycyjnie, w kolejną rocznicę wybuchu II wojny światowej, o godz. 17.00 przy pomniku Ofiar Faszyzmu w Łagiewnikach na poligonie zostanie doprawiona Msza św. za ofiary II wojny oraz będzie odczytany apel poległych przy wojskowej asyście honorowej. Wjazd na poligon bez przepustek. Serdecznie zapraszam do udziału w tych uroczystościach.

 

  1. W czwartek I czwartek miesiąca. Adoracja w intencji powołań i za kapłanów o godz. 17.30. Serdecznie zapraszam.

 

  1. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do godz. 20.00. Podczas adoracji również okazja do spowiedzi św. Uprzejmie proszę rodziców, by zachęcili dzieci, aby rozpoczęły nowy rok szkolny z Panem Jezusem i skorzystały z pierwszopiątkowej spowiedzi.

 

  1. Chorych z Komunią św. odwiedzę w piątek od godz. 9.00.

 

  1. I Rodzinny Festyn Parafialny odbędzie się w przyszłą niedzielę 4 września w godz. Od 12.00 do 17.00. W czasie festynu będzie można zjeść posiłek, będzie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych w tym zawody sportowe, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, koncert zespołu muzycznego. Będzie także loteria, w której każdy los wygrywa, a szczęśliwcy wygrają atrakcyjne nagrody główne. Cały dochód z festyny przeznaczony będzie na remont dachu kościoła.

 

  1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.