Ogłoszenia Parafialne XXI Niedziela Zwykła 21.08.2015 r.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 21.08.2016.

1. Dziś po Mszach św. wyjeżdżam na krótki urlop, z tej racji w poniedziałek biuro parafialne nie będzie czynne. W tym tygodniu będzie mnie zastępować ks. Dariusz Mazur.

1. W piątek przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej. Z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

1. W niedzielę na KUL, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu i szkoły katolickie naszej Archidiecezji zebraliśmy 1126,40 zł, a w poniedziałek na Caritas Archidiecezjalną zebraliśmy 503,60 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. W przyszły poniedziałek 29 sierpnia przeżywać będziemy odpust parafialny. Msza św. Odpustowa, której przewodniczyć będzie i słowo wygłosi ks. dr Sebastian Kujawa, o godz. 19.00, serdecznie wszystkich Drogich Parafian zapraszam. Z racji remontu dachu wyjątkowo w tym roku nie będzie procesji wokół kościoła.

1. W niedzielę 4 września planujemy festyn parafialny, z którego dochód przeznaczony będzie na pokrycie kosztów remontu dachu. Potrzebne są osoby, które przygotują placki, kompot i jako wolontariusze pomogą przy prowadzeniu konkurencji sportowych oraz innych sprawach organizacyjnych. Chętnych do pomocy proszę o zgłaszanie się po Mszy św. do zakrystii.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.