Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła 14.08.2016 r.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14.08.2016.

1. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie

1. Jutro w poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwana też Świętem Matki Bożej Zielnej. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Przed kościołem składka na Caritas Archidiecezjalną.

1. W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 11.00 Siostry ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek dla Polonii Zagranicznej złożą śluby wieczyste. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

1. We wtorek po Mszy św. Nowenna do matki Bożej Nieustającej Pomocy.

1. Ze względu na poniedziałkową Uroczystość biuro parafialne będzie w tym tygodniu wyjątkowo czynne w czwartek po Mszy św. do godz. 19.30.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2375,30 zł. A na konto parafialne wpłynęło 1200 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”.