Ogłoszenia Parafialne XIX Niedziela Zwykła 7.08.2016 r.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 07.08.2016.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary składane na remont dachu, oraz za wszelką okazaną w ubiegłym tygodniu pomoc sprzętem czy pracą na rzecz parafii.
  2. Członków Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy św. o godz. 9.00
  3. Dzieci wyjeżdżające do Dusznik spotykają się dzisiaj o godz. 14.00 na dworcu kolejowym na peronie 5.
  4. W związku w moim wyjazdem z dziećmi z parafii na obóz do Dusznik biuro parafialne w tym tygodniu nie będzie czynne. W tym czasie zastępować mnie będzie ks. Szymon Stułkowski.
  5. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.
  6. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na KUL, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu oraz szkoły katolickie naszej Archidiecezji.
  7. Tegoroczne archidiecezjalne dziękczynienie za polony, obchodzone jako „Dożynki archidiecezjalno – samorządowe” odbędzie się w Gostyniu na Świętej Górze, w poniedziałek 15 sierpnia o godz. 12.00.
  8. Polecam "Przewodnik Katolicki" i "Gościa Niedzielnego".