Ogłoszenia Parafialne XVIII Niedziela Zwykła 31.07.2016 r.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 31.07.2016.

1. Od poniedziałku godz. 12.00 do wtorku godziny 24.00 można we wszystkich kościołach parafialnych dostąpić dla siebie lub dla zmarłego, jeden raz odpustu zupełnego Porcjunkuli, za pobożne nawiedzenie tegoż kościoła z równoczesnym zmówieniem "Ojcze nasz" i "Wierzę w Boga". Zachęcam do skorzystania z tego znaku Bożego Miłosierdzia.
  2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.
  3. Rodziców dzieci wyjeżdżających na wyjazd parafialny do Dusznik zapraszam na spotkanie we wtorek po Mszy św. Obecność konieczna.
  4. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację i modlitwy w intencji powołań oraz za powołanych o godz. 17.30.
  5. Młodzież zapraszam na spotkanie przy grillu i oglądanie zdjęć ze spływu kajakowego w czwartek po Mszy św. w sali misyjnej.
  6. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Serca Jezusowego i adoracja do godz. 20.00. W czasie adoracji również okazja do spowiedzi.
  7. Chorych odwiedzę z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.
  8. W tym tygodniu rozpocznie się remont dachu naszego kościoła, który potrwa do końca października. Polecam te prace Waszej modlitwie.
  9. W niedzielę I niedziela miesiąca. Składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie po Mszy sw. o godz. 9.00.
  10. W zeszłą niedzielę na pojazdy dla misjonarzy zebraliśmy 1139,39 zł. Serdeczne Bóg zapłać za tak hojne ofiary.
  11. Polecam "Przewodnik Katolicki" i "Gościa Niedzielnego".