Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła 26.06.2016 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.06.2016.

 

 

 1. Dzisiaj w naszym kościele na Mszy św. o godz. 11.00 4 siostry nowicjuszki złożą pierwszą profesję zakonną. Pamiętajmy o nich szczególnie dzisiaj w swoich modlitwach.

 

 1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego odprawiamy codziennie do czwartku włącznie po Mszy św.

 

 1. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Ostatni przed wakacjami krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. W środę przypada Uroczystość św. Piotra i Pawła Apostołów, w tym dniu będziemy zbierać podczas Mszy św. ofiary na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

 

 1. Ostatnie przed wakacjami spotkanie, na którym czytamy i tłumaczymy Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

 

 1. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Serca Jezusowego i adoracja do godz. 20.00. Podczas adoracji również okazja do spowiedzi św.

 

 1. Organizuję spływa kajakowy w dniach od 18 – 22 lipca, na który zapraszam młodzież od drugiej klasy gimnazjum, ze szkół średnich i studentów. W tym roku będziemy spływać rzeką Wdą. Koszt 300 zł. Zapisy w zakrystii ilość miejsc ograniczona. Spotkanie dla młodzieży wyjeżdzającej na spływ oraz ich rodziców w czwartek po Mszy św.

 

 1. Rozpoczęto zapisy na krótki wolontariat w czasie diecezjalnych Światowych Dni Młodzieży w dniach 23 i 24 lipca. Zaproszenie jest skierowane do młodzieży od 16 roku życia. Więcej informacji w zakrystii.

 

 1. Werbistowskie Centrum Młodych TABOR zaprasza na VIII Misyjne Święto Młodych, które odbędzie się w dniach 28 czerwca – 02 lipca w Domu Misyjnym w Chludowie. W programie wspólne Eucharystie i modlitwy, konferencje, prace w grupach, panele dyskusyjne oraz czas na sport i wspólne spędzanie wolnego czasu. Wieczorami na uczestników czekają koncerty muzyczne, Letnie Kino Namiotowe i Misterium o Bożym Miłosierdziu. Nie zabraknie też czasu na indywidualne spotkanie z Bogiem i sakrament pojednania. Do wzięcia udziału zapraszamy młodzież powyżej 15 roku życia. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie www.swietomlodych.werbisci.pl.

 

 1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”