Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła 19.06.2016 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.06.2016.

 

 

 1. W tym tygodniu obchodzimy w liturgii: we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w piątek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, w sobotę wspomnienie NMP Świętogórskiej z Gostynia. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

 1. XXI spotkanie modlitewne pod krzyżem papieskim w Parku św. Jana Pawła II na Łęgach Dębińskich odbędzie się w poniedziałek o godz. 21.00. Hasło spotkania: „Gdzie chrzest tam nadzieja”. Zachęcam do udziału w tym wydarzeniu.

 

 1. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

 1. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego odprawiamy codziennie po Mszy św. W niedzielę Litania do Najświętszego Serca Jezusa przed Mszą św. o godz. 9.00.

 

 1. Spotkanie na którym czytamy i tłumaczymy Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

 

 1. Młodzież gimnazjalną, ze szkół średnich i studentów zapraszam na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w piątek po Mszy św.

 

 1. Organizuję spływa kajakowy w dniach od 18 – 22 lipca, na który zapraszam młodzież od drugiej klasy gimnazjum, ze szkół średnich i studentów. W tym roku będziemy spływać rzeką Wdą. Koszt 300 zł. Zapisy w zakrystii ilość miejsc ograniczona.

 

 1. Kolejna akcja sprzątania cmentarza w Chojnicy na poligonie będzie w sobotę 25 czerwca od 9.00 – 14.00. Serdecznie zapraszam, by wspólnie zadbać o nasz stary parafialny cmentarz. W zakrystii można odebrać zezwolenia na wjazd na poligon.

 

 1. W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać pierwsze śluby zakonne 4 sióstr nowicjuszek. Uroczystość ta będzie miała miejsce podczas Mszy św. o godz. 11.00. Nie będzie więc to Msza św. z udziałem dzieci. Bardzo proszę o modlitwę w intencji Sióstr składających pierwszą profesję zakonną.

 

 1. Polecam „Przewodnik Katolicki” i „Mały Przewodnik Katolicki” i „Gościa Niedzielnego”