Ogłoszenia Parafialne XI Niedziela Zwykła 12.06.2016 r.

XI NIEDZIELA zwykła 12.06.2016.

1. Odpowiadając na prośbę ks. Arcybiskupa dziś przed kościołem zbieramy podpisy poparcia dla zapewnienia pełnej ochrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.

1. Dziś przed kościołem zbieramy ofiary na Katolicki Uniwersytet Katolicki, Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu i szkoły katolickie.

1. Dzisiaj odbędzie się Marsz dla Życia. Przejdzie pod hasłem "Z rodziną najlepiej". O godz. 14.30 rozpocznie się festyn rodzinny na Placu Wolności,  następnie o 15.45 wyruszy marsz w kierunku Katedry, o 17.00 zakończony Mszą Świętą. Zachęcam, aby wziąć udział całymi rodzinami i dać świadectwo swojego poparcia dla wartości życia i rodziny.

1. Nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Jezusowego odprawiamy codziennie po Mszy św. W niedzielę litania do Serca Jezusowego przed Mszą o godz. 9.00.

1. Z powodu mojego wyjazdu na rekolekcje kapłanów przewodników Poznańskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę, w poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne oraz nie będzie kręgu biblijnego we wtorek.

1. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszam na Mszę św.
    i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Spotkanie podczas którego czytamy i tłumaczymy Katechizm Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

1. Organizuję spływa kajakowy w dniach od 18 – 22 lipca, na który zapraszam młodzież od drugiej klasy gimnazjum, ze szkół średnich i studentów. W tym roku będziemy spływać rzeką Wdą. Koszt 300 zł. Zapisy w zakrystii ilość miejsc ograniczona.

1. W przyszłą niedzielę odbędzie się kolejny Pokutny Marsz Różańcowy w intencji Ojczyzny. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 12.30 w Sanktuarium Bożego Ciała.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 1785,20 zł, na konto parafialne wpłynęło 400 zł, a na Świątynię Opatrzności w Warszawie zebraliśmy 142,90 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.