Ogłoszenia Parafialne IX Niedziela Zwykła 29.05.2016 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 IX NIEDZIELA ZWYKŁA 29.05.2016.

 

 1. Dziś gościmy w naszej parafii Siostry Dominikanki, które po Mszy św. będą zbierać ofiary na prowadzone przez siebie dzieła w Kamerunie.

 

 1. Przeżywamy oktawę Bożego Ciała. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na Msze św. połączone z Nieszporami o Najświętszym Sakramencie i procesją wokół kościoła codziennie, do czwartku włącznie o godz. 18.00. Dzisiaj procesja po Mszy św. o godz. 9.00. Z racji oktawy Bożego Ciała w środę Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00.

 

 1. Nabożeństwa majowe odprawiamy do wtorku włącznie po procesji Eucharystycznej. Litania Loretańska w Radojewie codziennie do wtorku włącznie po figurą Matki Bożej o godz. 17.00. W środę rozpoczyna się czerwiec. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego codziennie po Mszy św.

 

 1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św.

 

 1. Z powodu mojego wyjazdu na objazd trasy Pieszej Pielgrzymki w środę i czwartek, w czwartek nie będzie spotkania z Katechizmem Kościoła Katolickiego.

 

 1. W czwartek I czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań i za powołanych o godz. 17.30.

 

 1. W piątek I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Po Mszy św. adoracja do godz. 20.00, w tym czasie także okazja do spowiedzi św.

 

 1. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 9.00

 

 1. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Suma odpustowa w Suchym Lesie o godz. 19.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

 1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny do Dusznik Zdrój w dniach od 7 – 13 sierpnia, zostały już ostatnie miejsca. Koszt wyjazdu 650 zł. Więcej informacji i możliwość zapisu po Mszy św. w zakrystii. Rodziców dzieci, które już są zapisane proszę o podejście po Mszy do zakrystii.

 

 1. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na budowę Świątyni Opatrzności w Warszawie.

 

 1. Polecam prasę katolicką.