Ogłoszenia Parafialne Wniebowstąpienie Pańskie 8.05.2016 r.

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 8.05.2016

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dziś w parafii gościmy kleryka, który razem z nami się modlił o powołania i za powołanych, wygłosił słowo, a po Mszach św. przed kościołem będzie zbierał ofiary na nasze Seminarium Duchowne.

1. Nabożeństwa Majowe odprawiamy codziennie po Mszy św., w niedzielę Litania Loretańska przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwa codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. Od minionego piątku do soboty włącznie podczas nabożeństw majowych odmawiamy modlitwy nowenny do Ducha Św. jako przygotowanie do Niedzieli Zesłania Ducha Św.

1. Biuro parafialne w poniedziałek nie będzie czynne, z powodu próby dzieci przed I Komunią.

1. W poniedziałek przypada uroczystość. św. Stanisława biskupa i męczennika, patrona Polski. Ks. Proboszcz z parafii na oś. Bolesława Śmiałego zaprasza na Mszę odpustową o godz. 18.30.

1. Dzieci przedszkolne i ze Szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne w Domu naszych Sióstr we wtorek o 16.30.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św.

1. Radę ekonomiczną zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 20.30.

1. Spotkanie dla chcących pogłębić swoją wiedzę religijną w czwartek o godz. 19.30 w sali misyjnej.

1. W przyszłą niedzielę 16 dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00. Bardzo proszę o modlitwę w ich intencji oraz w miarę możliwości o uczestnictwo w Mszy św. o godz. 9.00.

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny, taca z Mszy św. przeznaczona będzie na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2190,20 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. Polecam prasę katolicką

1. Zmarła nasza parafianka p. Irena Pancerow – pogrzeb odbył się wczoraj. Dobry Jezu…