Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna 1.05.2016 r.

6 NIEDZIELA wielkanocna 01.05.2016.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy o godz. 9.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. We wtorek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej patronki Polski. Msze św. jak w niedziele. Litania Loretańska przed Mszą o godz. 9.00. Na Jasnej Górze Centralne Uroczystości Chrztu Polski, w czasie których odbędzie się akt oddania Polski Matce Bożej.

1. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św., a w niedziele Litania Loretańska przed Mszą o godz. 9.00. W Radojewie nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.00 przy figurze Matki Bożej.

1. Osoby chcące pogłębić wiedzę religijną zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej.

1. W czwartek z okazji I czwartku miesiąca zapraszam na adorację w intencji powołań, za powołanych i w intencji kapłanów o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00 oraz w czasie adoracji po Mszy św. Adoracja do godz. 20.00.

1. Radę ekonomiczną zapraszam na spotkanie w piątek o godz. 20.15.

1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny do Dusznik w dniach od 7 – 13 sierpnia. Koszt wyjazdu 650 zł. Więcej informacji i możliwość zapisu po Mszy św. w zakrystii.

1. W zeszłą niedzielę na pomoc Ukrainie zebraliśmy 1464,50 zł. Serdeczne Bóg zapłać za hojne ofiary.

1. W przyszłą niedzielę gościć będziemy w parafii kleryka Marcina, który razem z nami będzie się modlić o powołania, wygłosi kazania, a po Mszach św. będzie zbierać ofiary na rzecz naszego Seminarium.