Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkanocna 24.04.2016 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 5 NIEDZIELA wielkanocna 24.04.2016.

 

  1. Odpowiadając na prośbą Papieża Franciszka dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

 

  1. Rozpoczęcie nowego cyklu Verba Sacra, z okazji Roku Miłosierdzia poświęconego świętym, którzy swoim życiem dawali świadectwo Miłosierdzia Bożego, dzisiaj o godz. 17.00 w Bazylice Archikatedralnej.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej.

 

  1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej u naszych Sióstr. W czasie spotkania czytamy i wyjaśniamy Katechizm Kościoła Katolickiego.

 

  1. Dzieci od 8 roku życia zapraszam na wakacyjny wyjazd parafialny do Dusznik Zdrój w dniach od 7 – 13 sierpnia. Koszt wyjazdu 650 zł. Więcej informacji i możliwość zapisu po Mszy św. w zakrystii.

 

  1. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Członków Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. i spotkanie formacyjne o godz. 9.00. Składka przeznaczona będzie na inwestycje parafialne.

 

  1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc maj w sposób szczególny poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św., w niedzielę Litanię Loretańską odmawiać będziemy przed Mszą o godz. 9.00. Nabożeństwo majowe w Radojewie codziennie przy figurze o godz. 17.00.

 

  1. Polecam prasę katolicką.