Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 2 NIEDZIELA wielkanocna; miłosierdzia bożego 03.04.2016.

 

  1. Dzisiaj 2 Niedziela Wielkanocna, Niedziela Bożego Miłosierdzia, którą rozpoczynamy tydzień miłosierdzia. Serdecznie zapraszam na nabożeństwo ku czci Bożego Miłosierdzia dzisiaj o godz. 15.00. Przed kościołem zbiórka ofiar na Caritas Diecezjalną.

 

  1. Dziś także I niedziela miesiąca, Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy o godz. 9.00, a dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na katechezę parafialną po Mszy o godz. 11.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

 

  1. Z powodu Wielkanocy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest przesunięta na poniedziałek 4 kwietnia. Jutro podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zachęcam do podjęcia tego zobowiązania modlitewnego.

 

  1. Ponieważ jutro wyjeżdżam na rekolekcje dla kapelanów Pieszych Pielgrzymek, które będą trwały do czwartku przedpołudnia, w poniedziałek biuro parafialne będzie nieczynne, nie będzie także wtorkowego kręgu biblijnego.

 

  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

  1. W czwartek przypada I czwartek miesiąca. Serdecznie zapraszam na adorację w intencji powołań, za powołanych i w intencji kapłanów o godz. 17.30.

 

  1. Osoby chcące pogłębić swoją wiedzę religijną zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 19.30 do sali misyjnej u naszych Sióstr. W czasie spotkania czytamy Katechizm Kościoła Katolickiego.

 

  1. Młodzież gimnazjalną, licealną i studencką zapraszam na spotkanie w piątek po Mszy św. w Sali Misyjnej u naszych Sióstr.

 

  1. Bardzo dziękuję za ofiary na Daninę Diecezjalną. Na ten cel wpłynęło 4350 zł. od 117 rodzin co stanowi ok. 25% wszystkich rodzin w parafii.

 

  1. Polecam prasę katolicką.