Ogłoszenia Parafialne V Niedziela Wielkiego Postu 13.03.2016 r.

V NIEDZIELA wielkiego postu 13.03.2016.

1. Dzisiaj w 5 niedzielę Wielkiego Postu rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje wielkopostne, które głosi ks. Dariusz Mazur Ojciec Duchowny naszego Seminarium. Nauki rekolekcyjne codziennie do środy włącznie podczas Mszy św. W związku z rekolekcjami w środę Msza św. wyjątkowo o godz. 18.00. Zachęcam serdecznie do udziału w rekolekcjach, jest to wyjątkowy czas Bożej Łaski i nawrócenia. Proszę także o modlitwę w intencji Ojca Rekolekcjonisty i wszystkich Parafian o owoce duchowe tego świętego czasu. Dzisiaj także 3 rocznica wyboru papieża Franciszka. Pamiętajmy o Ojcu Świętym w swojej modlitwie.

1. Zapraszam na Gorzkie Żale dziś o godz. 15.00. Po nich Msza św. bez kazania.

1. Dzieci przedszkolne i ze Szkoły Podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 w domu naszych sióstr.

1. Krąg Biblijny we wtorek po Mszy św.

1. Młodzież z I i II klasy gimnazjum przygotowującą się do bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Droga Krzyżowa ulicami parafii z elementami Pasji wystawionymi przez naszą młodzież będzie w piątek o godz. 19.00. Serdecznie zapraszam. Proszę zabrać ze sobą latarki.

1. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. Procesja z palmami i święcenie palm podczas każdej Mszy św.

1. W przedsionku kościoła można nabyć paschaliki przygotowane przez Caritas w cenie
    7 złotych. Ofiary ze sprzedaży tych świec przeznaczone są na pomoc najuboższym.

1. W okresie Wielkiego Postu składamy także Daninę Diecezjalną na potrzeby naszej Archidiecezji. Koperty na Daninę można wziąć w przedsionku kościoła. Bardzo dziękuję za wszystkie ofiary złożone już na ten cel.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2573,51 zł. Serdeczne Bóg zapłać za tak hojne ofiary.

1. Wyjazd wakacyjny do Dusznik Zdrój dla dzieci z naszej parafii od 8 roku życia odbędzie się w dniach 7 – 13 sierpnia. Koszt 650 zł. Więcej informacji w zakrystii po Mszy św.