Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Wielkiego Postu 6.03.2016 r.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 06.03.2016.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca, wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na spotkanie formacyjne po Mszy o godz. 9.00, dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszam na katechezę parafialną po Mszy o godz. 11.00. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje parafialne.

1. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 15.00, po nich Msza św. bez kazania.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej

1. Spotkanie dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę religijną w czwartek o godz. 19.30. Mówić będziemy o 7 przykazaniu Bożym na podstawie Katechizmu Kościoła Katolickiego.

1. Droga krzyżowa w piątek po Mszy św.

1. Młodzież z gimnazjum, liceum oraz studentów zapraszam na spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek pod drodze krzyżowej do sali misyjnej.

1. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 9.00 i 11.00 rozpoczniemy rekolekcje parafialne, które wygłosi ks. Dariusz Mazur ojciec duchowny naszego seminarium. Rekolekcje będą trwały do środy 16 marca włącznie. Msza św. z nauką rekolekcyjną każdego dnia o godz. 18.00.

1. W kruchcie kościoła wyłożone są koperty na daninę diecezjalną. W tym roku danina wynosi 1,65 zł od każdej osoby mieszkającej na terenie parafii. Dziękują za już złożone ofiary na ten cel.

1. Droga Krzyżowa ulicami parafii połączona z elementami Pasji przedstawionymi przez naszą młodzież odbędzie się w piątek 18 marca o godz. 19.00