Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2016 r.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 28.02.2016.

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 15.00 bardzo serdecznie zapraszam. Po Gorzkich Żalach  Msza św. bez kazania.

1. Dzieci przedszkolne i ze szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 do domu naszych sióstr.

1. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszam na Mszę św. z poświęceniem książeczek do nabożeństwa we wtorek o godz. 18.00.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej

1. Radę Ekonomiczną zapraszam na spotkanie we wtorek o godz. 20.30.

1. Spotkanie dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę religijną w czwartek o godz. 19.30. Mówić będziemy o 7 przykazaniu Bożym na podstawie Katechizmu Kościoła Katolickiego.

1. W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Zapraszam na adorację w intencji powołań, za powołanych i za kapłanów o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. Po Mszy św. Droga Krzyżowa a po niej adoracja do godz. 20.00. Spowiedź także podczas adoracji.

1. Chorych odwiedzę w piątek od godz. 9.00

1. Młodzież, która chciałaby się włączyć w przygotowanie Pasji zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 14.00 w sali misyjnej.

1. Osoby, które chciałyby się włączyć w przygotowanie śpiewu na Triduum Paschalne zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 19.00 w domu naszych Sióstr.

1. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii będziemy przeżywać od 5 niedzieli Wielkiego Postu czyli od 13 marca. Rekolekcje będzie głosił ks. Dariusz Mazur Ojciec Duchowny z naszego Seminarium.

1. W zeszłą niedzielę na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy 659,50 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

1. W kruchcie kościoła wyłożone są koperty na daninę diecezjalną. Dziękują za już złożone ofiary na ten cel.

1. W przyszłą niedzielę I niedziela miesiąca. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszam na Mszę św. o godz. 9.00 i spotkanie formacyjne, a dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszę św. o godz. 11.00 i katechezę parafialną.