Ogłoszenia Parafialne II Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2016 r.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 21.02.2016.

1. Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem zbiórka ofiar na dzieło „Ad gentes” czyli pomocy misjonarzom. Polecam tą składkę ofiarności parafian.

1. Gorzkie Żale dzisiaj o godz. 15.00 bardzo serdecznie zapraszam. Po Gorzkich Żalach  Msza św. bez kazania.

1. Dzieci z klas 3 do 6 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 do domu naszych sióstr.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej

1. W tym tygodniu nie będzie czwartkowego spotkania z Katechizmem Kościoła Katolickiego.

1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św.

1. Młodzież gimnazjalną, licealną i studentów, a także wszystkich przygotowujących się do bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek po Drodze Krzyżowej do sali misyjnej.

1. Młodzież, która chciałaby się włączyć w przygotowanie Pasji zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 15.00 w sali misyjnej.

1. W kruchcie kościoła wyłożone są koperty na daninę diecezjalną.