Ogłoszenia Parafialne I Niedziela Wielkiego Postu 14.02.2016 r.


OGŁOSZENIA PARAFIALNE

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 14.02.2016.

 

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela Wielkiego Postu. Serdecznie zapraszam na Gorzkie Żale o godz. 15.00. Kazania pasyjne w tym roku głosić będzie ks. Mateusz Napierała Duszpasterz Akademicki z Parafii Miłosierdzia Bożego i vice-dyrektor Caritas Archidiecezjalnej. Po Gorzkich Żalach Msza św. bez kazania.

 

 1. Dzieci przedszkolne oraz z klas 1 i 2 szkoły podstawowej zapraszam na spotkanie biblijne we wtorek o godz. 16.30 do domu naszych sióstr.

 

 1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek po Mszy św.

 

 1. Dzisiaj wyjeżdżam na krótki urlop, z którego wrócę w piątek popołudniu. Z tej racji Msze św. będzie odprawiać ks. Dariusz Mazur Ojciec Duchowny z naszego Seminarium. Biuro parafialne będzie nieczynne, nie będzie kręgu biblijnego we wtorek i spotkania Studni Poznania w czwartek.

 

 1. W tym tygodniu nie będzie także spotkania młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

 

 1. Droga Krzyżowa w piątek po Mszy św.

 

 1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na katechezę parafialną w piątek po Drodze Krzyżowej. Obecność konieczna.

 

 1. Młodzież gimnazjalną, licealną i studentów, którzy chcieliby się włączyć w przygotowanie tegorocznej Pasji zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 15.00 w sali misyjnej.

 

 1. W zeszłą niedzielę na potrzeby parafii zebraliśmy 2448 zł, na konto parafii wpłynęło 400 zł, a w środę popielcową na rzecz Caritas Archidiecezjalnej zebraliśmy 532 zł, serdeczne Bóg zapłać za hojne ofiary. Bardzo dziękuję także rodzinie, która na rzecz naszej parafii złożyła bardzo hojną ofiarę.

 

 1. W kruchcie kościoła wyłożone są koperty na daninę diecezjalną.

 

 1. W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać ofiary na dzieło pomocy misjonarzom „Ad Gentes”.

 

 1. Zmarł nasz parafianin śp. Andrzej Kordas z ul. Morasko. Pogrzeb odbył się wczoraj.