Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela Adwentu 20.12.2015 r.

Iv NIEDZIELA ADWENTU 20.12.2015 r.

1. Spowiedź adwentowa z udziałem kapłanów spoza parafii we wtorek po Mszy św. od godz. 18.45 do 20.30. Zachęcam do dobrego przygotowania się do sakramentu pokuty.

1. Roraty odprawimy jeszcze poniedziałek i wtorek o godz. 18.00. Zapraszam wszystkie dzieci, zwłaszcza przygotowujące się do I Komunii św., oraz wszystkich dorosłych.

1. Dzieci zapraszam na ostatnią w tym adwencie naukę śpiewu piosenek religijnych we wtorek przed roratami o godz. 17.30.

1. W tym tygodniu nie będzie kręgu biblijnego i spotkania za Katechizmem Kościoła Katolickiego.

1. Chorych odwiedzę z Komunią św. we wtorek od godz. 9.00.

1. W czwartek 24 grudnia, Msza św. wyjątkowo o godz. 8.00.

1. Pasterka o godz. 24.00, serdecznie zapraszam wszystkich Parafian.

1. Msze św. w I i II święto Bożego Narodzenia jak w niedziele o godz. 9.00 i 11.00. W pierwsze święto Bożego Narodzenia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

1. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas, z których dochód jak co roku przeznaczony jest na pomoc najuboższym. Cena małej świecy to 6 zł, a dużej 12 zł. Można także za dobrowolną ofiarę nabyć opłatki wigilijne.

1. Odwiedziny duszpasterskie czyli kolędę rozpocznę 28 grudnia. W tym roku na początku odwiedzę mieszkańców Radojewa. Szczegółowy plan kolędy podam w Boże Narodzenie. Będzie także dostępny na stronie internetowej naszej parafii.