Ogłoszenia Parafialne III Niedziela Adwentu 13.12.2015 r.

III NIEDZIELA ADWENTU 13.12.2015 r.

1. Dzisiaj o godz. 18.00 w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd i najpiękniejszych melodii Bożonarodzeniowych w wykonaniu uczniów klasy wokalnej mgr. Pawła Wojtasiewicza. Serdecznie zapraszam.

1. Roraty odprawiamy codziennie oprócz środy, soboty i niedzieli o godz. 18.00. Szczególnie zapraszam na te Msze św. ku czci Matki Bożej wszystkie dzieci, a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Na roraty, które są dobrym przygotowaniem do Świąt Bożego Narodzenia, zapraszam bardzo serdecznie także wszystkich parafian. Dzieci proszę o przyniesienie lampionów.

1. W okresie Adwentu nie będzie wtorkowych spotkań biblijnych dla dzieci. Wszystkie dzieci zapraszam we wtorek i czwartek o godz. 17.30 do kościoła na wspólną naukę piosenek religijnych.

1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy we wtorek. Serdecznie wszystkich parafian zapraszam.

1. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w sali misyjnej. Rozważamy Ewangelię wg. Św. Mateusza

1. Spotkanie z Katechizmem Kościoła Katolickiego w czwartek o godz. 19.30. w sali misyjnej. Tym razem będziemy rozmawiali o V Przykazaniu Bożym.

1. Młodzież z I i II klasy gimnazjum przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszam na Mszę św. i spotkanie w czwartek o godz. 18.00.

1. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszam na Mszę św. i spotkanie w piątek o godz. 18.00. Proszę przyjść z dziećmi, ponieważ po spotkaniu będzie możliwość zamówienia alb pierwszokomunijnych i książeczek do nabożeństwa.

1. W kruchcie kościoła można nabyć świece Caritas, z których dochód jak co roku przeznaczony jest na pomoc najuboższym. Cena małej świecy to 6 zł, a dużej 12 zł. Można także za dobrowolną ofiarę nabyć opłatki wigilijne.

1. W zeszłą niedzielę na inwestycje parafialne zebraliśmy 2306,80 zł, a na pomoc Kościołowi na wschodzie 695,70 zł. Bóg zapłać za tak hojne ofiary.